KONST / Litografier / Färglitografi 14367496
nr 1436 7496
Färglitografi
Nina Leino. Signerad, numrerad 146/500, daterad 99. Färglitografi, bildmått: 39x31cm, yttermått inklusive ram: 61x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:16:19
500 kr
700 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)